Prosecco van do wynajęcia

Prosecco van na wesele i inne okazje

Prosecco van to świetny sposób na urozmaicenie każdej imprezy. Niezależnie czy organizujesz urodziny, wesele, imprezę firmową, okolicznościową, targi, czy jakikolwiek inny event – wynajem mobilnego baru z winem na kieliszki nie tylko usprawni obsługę gości, ale też wprowadzi jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Specjalnie zaprojektowany włoski pojazd marki Piaggio zachwyca swoim wyjątkowym urokiem, a znajdująca się w nim instalacja do wyszynku wina pozwoli na szybkie i sprawnie napełnienie kieliszków gościom. Wino jest właściwie przechowywane, nie trzeba martwić się o utratę cennych bąbelków i aromatu – frizzante utrzyma wszystkie swoje walory aż do ostatniej kropli. Sprawdzi się zarówno w plenerze, jak i na sali bankietowej, czy weselnej. Prosecco van pomoże stworzyć klimatyczną atmosferę podczas wszelkich wydarzeń. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości, to jest to idealny dodatek, który wprowadzi efekt WOW! Prosecco van to doskonała atrakcja imprezowa, która jednocześnie jest niezwykle praktyczna.

Prosecco van

Prosecco van – cena i warunki współpracy

Oferujemy wynajem naszych mobilnych barów z dojazdem do klienta. W ramach umowy możemy zapewnić profesjonalną obsługę barmańską oraz dostarczyć inne alkohole. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów!

Do współpracy zapraszamy osoby prywatne, firmy, agencje eventowe, domy weselne.

 

Obszar działania Prosecco Vanów 

  • Love Prosecco Van 1 Grudziądz – obszar działania: Kujawsko-Pomorskie, Trójmiasto i okolice do 30km, Warmińsko-Mazurskie (Olsztyn, Iława, Ostróda), Łódź i okolice do 30km).
  • Love Prosecco Van 2 Bolesławiec – obszar działania: Dolny Śląsk, Lubuskie (Zielona Góra i okolice do 60km), Wielkopolskie (Poznań, Leszno, Rawicz i okolice do 30km).
  • No i pięknie…Prosecco Van – obszar działania: Pomorze, Mazowieckie, Wielkopolskie. 
  • Szmaragdowy Prosecco Van Warszawa – obszar działania: Mazowieckie i okolice do 60 km od Warszawy.
  • Super Prosecco Van Warszawa – obszar działania: Mazowieckie i okolice do 60 km od Warszawy.

Roll bary

Interesuje Cię dzierżawa gotowych roll barów do wyszynku? Kliknij poniżej.
Roll bary do wyszynku

Kontakt

ADRES

Wineonline Sp. z o.o. – importer & dystrybutor win i alkoholi
ul. Szyszkowa 43
02-285 Warszawa
NIP. 525 21 79 604

witaj@wineonline.pl
881 004 175