Rollbary na wynajem do wyszynku wina

Wykonujemy profesjonalne instalacje do serwowania wina z nalewaka

Z całkowitą dbałością o każdy detal. Nasze rollbary i prosecco vany cechuje wysoka jakość i trwałość, co znajduje odzwierciedlenie również w estetyce – rollbar będzie się dobrze prezentować w każdej przestrzeni.

Montaż i serwis instalacji stałej lub rollbaru jest bezpłatny w ramach zawartej z nami umowy dzierżawy. Oferujemy również dojazd do klienta oraz krótki czas realizacji zamówień. Dostarczamy niezbędne materiały POS – ekspozytory, wizualizacje, standy, projekty graficzne, a także organizujemy eventy tematyczne i degustacje. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne, a sam rollbar jest łatwy w obsłudze i gotowy do użytkowania po dokonanym przez nas montażu.

Wino przechowywane jest w specjalnych kegach (beczkach z lekkiego tworzywa), łatwych do montażu w naszych rollbarach i prosecco vanach.
To innowacyjna technologia, zapobiegająca kontaktowi wina z gazem spożywczym i powietrzem. Pozwala również na eliminację nadmiaru odpadów poprzez eliminację szklanych butelek, zachowanie wysokiej jakości wina przy jego niższej cenie, a także szybki i łatwy serwis podczas eventów. W kegach utrzymywana jest dodatkowo idealna temperatura, co pozwala na całkowite zachowanie aromatu i walorów smakowych wina i koktajli. Dajemy przy tym gwarancję świeżości produktu do 6 tygodni od podpięcia kega do instalacji.

Instalacja roll baru z winami z nalewaka w Warszawie
Wino z nalewaka
Prosecco van

Prosecco van

Organizujesz imprezę lub wesele? Postaw na oryginalność i wynajmij prosecco van.

W ramach umowy możemy też zapewnić profesjonalną obsługę barmańską.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów!

ADRES

Wineonline Sp. z o.o. – importer & dystrybutor win i alkoholi
ul. Szyszkowa 43
02-285 Warszawa
NIP. 525 21 79 604

witaj@wineonline.pl
881 004 175