Gotowe drinki z beczki dla gastronomii

W naszej ofercie znajdziesz koktajle RTD (ready to drink), dzięki którym bardzo sprawnie zaserwujesz z nalewaka idealnie wyważone drinki. Gotowe drinki z kega to gwarancja powtarzalności aromatu i smaku, ceniona przez odbiorców, przy zachowaniu przystępnej ceny.

Aperitivo Spritz

Keg 20 L

Jeden z popularniejszych we Włoszech drinków, delikatnie słodki z wyczuwalną goryczką. Nasz spritz RTD to orzeźwiający miks gorzkiej pomarańczy i rabarbaru z subtelną nutą słodyczy owoców cytrusowych i ziołowych akcentów. Wystarczy dodać kostki lodu i plaster pomarańczy, aby cieszyć się doskonałym smakiem Aperitivo Spritz.

Hugo Spritz

Keg 20 L

Alternatywa dla Aperitivo Spritz, o nieco lżejszym, mniej wytrawnym smaku. To gotowy drink z białego wina musującego z dodatkiem syropu z czarnego bzu i seltzera, któremu zawdzięczamy jeszcze większą ilość bąbelków. Kompozycja ta jest idealnie słodka i orzeźwiająca. Dodaj kostki lodu, plasterek limonki oraz listki mięty i gotowe!

American Spritz

Keg 20 L

Klasyk wśród koktajli, stworzony na bazie słodko-gorzkiego, włoskiego bittera z domieszką słodkiego wermutu oraz białego wina musującego. Gotowy drink o wytrawnym, orzeźwiającym, ziołowym posmaku. Dla uzyskania idealnego efektu dodaj kostki lodu i plaster pomarańczy.

Poznaj ofertę gotowego wina i prosecco z beczki

Wino w beczkach i prosecco keg

Kontakt

ADRES

Wineonline Sp. z o.o. – importer & dystrybutor win i alkoholi
ul. Szyszkowa 43
02-285 Warszawa
NIP. 525 21 79 604

witaj@wineonline.pl
881 004 175