Wina i gotowe drinki z beczki dla branży gastronomicznej

Zaopatrujemy w wina i gotowe drinki z beczki restauracje i hotele. Obsługujemy również agencje eventowe, firmy organizujące wesela, a także osoby prywatne w całej Polsce. Znajdziesz u nas zarówno wina i alkohol w butelkach, jak i w kegach, dzięki którym serwowanie na kieliszki stanie się dużo wygodniejsze. Technologia „key keg” to innowacyjna metoda przechowywania wina, zapewniająca ochronę aromatu i smaku alkoholu.

Beczka wina musującego pozostanie pełna cennych bąbelków nawet do 6 tygodni, nie straci ono tym samym na jakości. Wino z nalewaka to doskonałe rozwiązanie dla klientów ceniących jakość, bezpieczeństwo i cenę.

W beczkach dostępne są wina musujące oraz wina spokojne – białe, czerwone i różowe z różnych regionów. Nasza oferta zaspokaja szeroki wachlarz potrzeb gości i klientów w każdej sytuacji towarzyskiej.

Drinki i wino z beczki – hurt

Realizujemy zamówienia hurtowe, przy których liczyć można na nasze wsparcie w postaci szkoleń dla personelu, materiałów POS, ekspozytorów, wizualizacji, standów oraz projektów graficznych. Organizujemy również eventy tematyczne i degustacje.

Przykład realizacji Wineonline

Wina i alkohole w butelkach

Oprócz opakowań dedykowanych do gastronomii oferujemy również szeroką gamę starannie wyslekcjonowanych win w butelkach. Importujemy bezpośrednio wina wielu znanych producentów z całego świata. Nasza selekcja to wynik poszukiwań i starannych degustacji, co roku próbujemy setki nowych win, z których wybieramy tylko nieliczne aby trafiły do naszej oferty.
Nasze portfolio obejmuje wina z Europy i Nowego Świata, wytrawne, półwytrawne i słodkie, białe, różowe, pomarańczowe i czerwone. Systematycznie powiększamy udział win ekologicznych, biodynamicznych i naturalnych w naszym portfolio.

Sprzedaż detaliczna

Zapoznaj się z naszą ofertą win, drinków i innych alkoholi, w celu omówienia szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu!

Oferta win i alkoholi w butelkach

Kontakt

ADRES

Wineonline Sp. z o.o. – importer & dystrybutor win i alkoholi
ul. Szyszkowa 43
02-285 Warszawa
NIP. 525 21 79 604

witaj@wineonline.pl
881 004 175